live4dramaoy0yf9
live4dramaoy0yf9 live4dramaoy0yf9
  • 11-04-2019
  • Mathematics
contestada

Help with this question, please. I need serious help!!

Help with this question please I need serious help class=

Respuesta :

nbayoungboy0421
nbayoungboy0421 nbayoungboy0421
  • 11-04-2019

I think the answer is either b or c

Answer Link
NotSaying55
NotSaying55 NotSaying55
  • 11-04-2019

I believe the answer is B.

Answer Link

Otras preguntas

Can someone please explain this to me? I need help ​
Caterer A charges $15 per person and $100 to set up tables. Caterer B charges $20 per person and $50 to set up tables. Graph a system of equations. For what num
Raise the fraction to the highest term 1/5 to 15ths=
The cost of pumpkin seeds is proportional to their weight. A 24-ounce bag of pumpkin seeds costs $6.00. What is the unit rate for the pumpkin seeds? $0.24 per o
PLEASE ANSWER BEFORE JAN 1, 2020!!! Which of the following statements correctly describes meiosis? A. The cells produced at the end of meiosis are genetically i
a compound document hasA. the computing power of a spreadsheetB. a spreadsheet embedded.C. more than one application interface.D. only one application interface
Zoe writes the coordinate pairs(3,5) and (4,8). she then writes a third coordinate pair, but hides its values. Zoe says you can look at it and y-coordinate, but
Besian bought 6 ice cream cakes for $48 dollars. Write an equation that represents the total cost, y, of x ice creams cakes.
When gorge Washington birthday is
Can anyone help with any of these questions :)