AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

round 28.37 to the nearest whole number
How different between MLA and APA style of citation?
Ellie started work at 8 a.m. and left at 5:15 p.m. how many hours of work should she record on her time card for the day?
what is the theory of landscape geography
there are 5/7 children and 3/9 children. How many more children are there
Who elects the president? How were they originally chosen? How are they chosen now?
Care numar este mai mare 52x sau 5x3?
Use an area model to solve brandon packs his lunch 4 days each week.how many days does he pack his lunch for 36 weeks?
An appliance store drops the price of a certain tv 18% to a sale price of $410. what was the origional price?
11 feet 8 inches plus 2 feet 9 inches. This confuses me.