notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

How does the rate of groundwater flow compare with that of ocean currents or river currents?
6) What is the molality of 0.4 moles of KCl in 1500 g of solvent?
How many plates touch the african plate?
What chemical reaction is A+ B —>AB
Which word is an example of concrete words? please I'm in a hurry a.instinct b.coyote c.survival d.civilization
What is the goal of meeting economic and human needs? The goal of meeting economic and human needs is improved of life.
What is the decimal expansion of 5/3?
Decrease 5400 by 12%
A halfback (m = 80 kg), a tight end (m = 100 kg), and a lineman (m = 120 kg) are running down the football field. Consider their ticker tape patterns below. The
Please help thanks yes I’m slow