Seudónimo Seudónimo
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

6 ice cream cones cost $10. How much does 9 cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-03-2017
$15.00 hope this helps!
Answer Link
WG10104 WG10104
  • 01-03-2017

15 dollars is the answer



Answer Link

Otras preguntas

6/10 in simplest format
Adam would like to create an interactive puzzle on his company's web page that will keep customers interested in the site. What can he use to accomplish this?
You are conducting a study on the health of people who have been exposed to radiation and those who have not been exposed to radiation. Which of these methods o
Which best identifies the purpose of the exposition in a short story
An absolute monarch differs from a limited monarch because
What is the main idea of the book Henry huggins
if there's nothing faster then light then how did the dark get there first and if the dark was always there then how was light created?!?!
Create story with 10 spelling word with 6 complete sentence. 1.drawing2.because 3.daughter4.sauce5.haunt 6.caught7.fault8.awful9.lawn 10.brother11.father12.fri
please this is due tomorrow! all four please
John is preparing for a presentation in math class. Each day 2 of 8 students will present. John is not ready the first day and does not want to present. The tea