hope1205
hope1205 hope1205
  • 05-01-2017
  • Mathematics
contestada

How do u find the answer

How do u find the answer class=

Respuesta :

AG4 AG4
  • 05-01-2017
Its D. Y because the cost depends on the number of days
Answer Link

Otras preguntas

Turbines, or mills, are used to produce alternative energy and are powered by ________.
Meat costs $8.00 per pound. What is the slope?
Please Translate the image below.
is Nike a good still to have and why or why not​
New Hardware Create a new piece of hardware (or software) that will solve a problem using technology. Your invention can be far-fetched, that is ok. Describe th
Mary sees Greta trip while walking down an outside flight of steps, and thinks to herself, "What a clumsy person!" Five minutes later, though, Mary trips on the
A statement which directly reveals its meaning is
Find the radius of a circle whose circumference is 48π cm.
Which statement best explains the connection between character actions and a central idea? Octavius's actions show the horrors of war. Lepidus's actions show th
students in art class make square tiles that are 5 inches long they plan to make a row of tiles that are 4feet 2 inches ;long ,how many tiles will the student n