tkgkfkffk345y
tkgkfkffk345y
12-09-2021
Mathematics
contestada
Please help me with this homework
Respuesta :
niklopez615
niklopez615
12-09-2021
Answer:
$3.60
Step-by-step explanation:
Answer Link
adrianamartincadena5
adrianamartincadena5
12-09-2021
3.60 because the three first ones are value $1 so together is 3. The other one is 25 cents and then the two small ones are 10 cents and the last three is 5 cents!
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 78+ )
Otras preguntas
find the following sum and prove your claim: (1*2)+(2*3)+..+n(n+1).
represent the number 1.16 using base ten blocks
If a 21 ounce box of cereal costa $2.94,what is the unit price.
What changes were made in Utah during World War 1?
the only Native American who successfully stayed on their land were A) Seminole B) Sauk C) Cherokee D) Fox
why did texans drive their cattle to towns in the midwest
PLEASE HELP IS THE OLD YELLER !!!!!!!!!!!! When does Mrs. Coates first demonstrate that she recognizes Travis is taking on his father's role? A. when Travis go
What's the difference between Romanesque and Gothic style buildings?
what does a 220 degree angle look like?
Simplify. 26 + (–3) ∙ (–8) A. –184 B. –2 C. 2 D. 50