honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

what is the time now​
1. How many months a year does Nya have to collect water from the pond? (a) Two. (b) Six. (C) Seven. (d) One.
Given m ||n, find the value of x. (3x-5) (2x-25)
A source of water from below the surface of the Earth is called A. a river B. a spring C. a lake ?
rocco experiences orgasm but does not ejaculate semen during masturbation or sexual intercourse. a physical examination shows that his semen is expulsed into hi
What two signers of the Declaration of Independence would later become President of the United States?
A scientist compares two samples of white powder. One powder was present at the beginning of an experiment. The other powder was present at the end. She wants t
which acts authorized the ban of any material advocating treason or insurrection, prohibited disloyal utterances, and were also applied against politically radi
Mark lives in a state that charges him 6. 1% income tax on his federal taxable income. If his federal taxable income is $79,400, how much does Mark pay in state
You start at (5, 1). You move up 3 units. Where do you end?