Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

Romana: Povestiti pe momentele subiectului opera lui Ion Luca Caragiale - Doua Loturi . Multumesc !
The Sunday before Easter is called ____ Sunday
what evidence is there that the colonists had already unsuccessfully voiced their concerns to the king?
Who won the 1968 US presidential election by running on a platform of a “victory with honor” in Vietnam? Richard Nixon Lyndon Johnson Robert Kennedy George Wall
Reconstruction created the Freedmen’s Bureau, which A.protected African Americans’ voting rights. B.assisted freed African Americans. C.encouraged passage of th
Which describes the variables in the scatter plot created from the data? Customers Profits ($) 76 2812 64 2880 48
Which form of the modifier correctly completes the sentence? Chrissy wrote her research paper __________ of all her assignments. A. more neatly B. most neatl
Which ratio represent 18:27 in simplest form
expand and simplify (x+7)(x-7)
When is the quotient of two integers positive?