Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Which poetic device is used in trees come running towards them '? metaphor simile personification hyperbole
HELP ⚠️50 points⚠️ Please state your explanation, I got 6 (just checking my answer) Two different rectangles have the same width. All four sides and both recta
Write an equation for the line that is perpendicular to the y-axis at the point (0,2). What is the slope of the line?
the preindustrial age for western civilization lasted from the start of recorded history to about the?
Justin is walking around an area that has few trees and many tall grasses. In which biome is Justin most likely walking? A deciduous forest B grassland C desert
Girls, if you are interested to show your body with*ut clothes come here. (includes b**bs, p*ssy, and other body)​
Write an equation for the line that is perpendicular to the y-axis at the point (0,2). What is the slope of the line?
Reports from dream studies indicate that most dreams are positive.truefalse
Which set of numbers can represent the side lengths, in inches, of an acute triangle? 4, 5, 7 5, 7, 8, 6, 7, 10 7, 9, 12
n the kitchen cupboard, there are three jars containing different items. sugar is to the right of rice and the flour is to the right of the sugar. which one is