vcrump0 vcrump0
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

someone please please help me!

someone please please help me class=

Respuesta :

Karma8614
Karma8614 Karma8614
  • 02-03-2021

Answer:

B os correct because its multiplied itself 5 times

Answer Link

Otras preguntas

Two pounds of peaches at the farmers market cost $4.20.How much will 5 pounds cost?
How do you write this as a single fraction in its simplest form? Show workings please!
67.943 in expanded form
do you guys what's 5y/3=20
20,000 is 1/10 of what?
5.4 5.400 less greater
tina bought some nail polish and lip gloss at the store. the nail polish cost $4.50 per bottle and lip gloss cost $7 per tube. tina bought 9 items and paid $50.
what does alignment mean in dance?
A worker in a sunglass factory can make 50 frames or 100 lenses per day. There are 90 workers. How many workers should make lenses?
What is the value of 5 in 356,039,763