larazrar7
larazrar7
01-02-2021
Mathematics
contestada
plzzz help I picked A already and it was wrong
Respuesta :
Mari0207
Mari0207
01-02-2021
Answer:
probably C I'm terrible at math but that look about right
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 79+ )
Otras preguntas
Which statement is true? N
A package of 4 pairs of insulated socks costs $30.36. What is the unit price of the pairs of socks?
im so confused, im stuck on this question. please help if u can!
I'm a little confused, it's about Combining like terms but I did don't understand
Mr. Smith was a gregarious person; however, his wife was painfully shy. In this sentence, what does the word gregarious mean? A. arrogant B. loud C. smart D.
What could be the 4 angle measures of a quadrilateral
What’s the medical roots/terms of these gingival,cut,cost,cervix,bronchus,appendic and adren for brainlist
For a rotation r(xº, P), which of the following is not true?
vinnie is searching online for airline tickets. Two weeks ago, the cost to fly from to was $250. Now the cost is $370. What is the percent increase? What wo
What phrase signals a cause and effect relationship