perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

If one half of a number is 8 less than two thirds of the number, what is the number? 1) 24 2)32 3)48 4)54
what does alignment mean in dance?
why is the use of the inquiry process a practical way to approach science HELP
Write 0.632 in 2 forms
Can some one help me ??? Anyone ?
4.44 4.044 greater or less
a=(vf-vi)/t solve for vf
What's the square root of 98
16 increased by twice a number is -24
Death Valley has an elevation if -282 feet relative to sea level. Explain how to use absolute value to describe the elevation of Death Valley as a positive inte