tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

under the feudal system, what did peasants give up?
1) How did the crowning of Charlemagne as the Holy Roman | Emperor create tension between the Pope and the Emperor?
during reconstruction in the south poll taxes were used to
in which reaction is an atom of one element converted into an atom of another element
when ramona went out with her 3 sisters,they spent $58 plus tax on there meal . they also left a 15% tip.if they divided up the bill evenly ,how much did each o
You buy a flight to California for 322.35. The tax is 7.5%. What is the final cost of the tickets
90+(x+5)+(2x-2)=180 Will you please help me solve this
Which statement about pastels is true? A. Pastel colors allow the artist to focus more on broad areas of color. B. Pastel colors darken over time. C. Pastel
Does anyone know the answer?
There is a _____________ between heavy use of media (including entertainment TV and video games) and school performance.