fifi10
fifi10
15-04-2016
Mathematics
contestada
$3 dollars more than 4 times the cost of a pretzel
Respuesta :
lexieprescott12
lexieprescott12
15-04-2016
4 times 3
well if you have the cost of a pretzel then multiply that by 4 then add 3
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 65+ )
Otras preguntas
Euglena can be classified as both: A) Autotroph and a parasite B) a decomposer and a heterotroph C) a producer and a parasite D) an autotroph and a heterotroph
short speech on the world that reading unlocks
Suppose LM ∥ KN , KL ∥ NM , h1=5, h2=6, and the perimeter of KLMN is 42. Find the area of KLMN.
How does the octet rule relate to how active an element is?
North korea and iran were players in recent crises involving __________.
A heterogeneous mixture can be made by mixing _________ A.) a small amount of salf and a gallon of water B.) a lemonade packet poured into a bottle of water C.
what is the chemical formula of titanium(II)
suspense is created in the radio broadcast by using which technique? wars of the world
which of the following are rules designed to maintain a common order Virtues Right Ethics Laws
help easy for you but not for me!